Obec Trstín
ObecTrstín

PLANTEX - predaj ovocných stromov

ponuka

Vážení občania, v súvislosti s otvorením jarnej záhradkárskej sezóny by sme vás radi informovali o možnosti zakúpenia si kvalitných ovocných stromov od slovenského výrobcu s dlhoročnou tradíciou - firmy PLANTEX vo Veselom pri Piešťanoch.

V ponuke je široký výber ovocných stromov v rôznych obľúbených odrodách, ktoré sú vhodné pre vašu záhradu či sad ako napríklad

* jablone s cenou od 3,95 EUR/ks
    * hrušky s cenou od 4,45 EUR/ks
    * slivky s cenou od 9,95 EUR/ks
    * marhule s cenou od 11,90 EUR/ks
    * a iné ovocné druhy.

Ovocné stromy je možné zakúpiť si on-line cez webovú stránku www.zahrada-plantex.sk s dodatočnou zľavou na nákup vo výške 10% po zadaní zľavového kódu: JAR2023 Táto zľava a špeciálna ponuka je platná iba do 30.4.2023 alebo do vypredania zásob. Pri objednávke v sume nad 100 EUR je pre Vás doprava zadarmo.

Všetky stromy sú zdravé, pestované s láskou a starostlivosťou a môžu vám priniesť bohatú úrodu ovocia. Nezmeškajte túto skvelú príležitosť a vyberte si svoj obľúbený strom už dnes!

www.zahrada-plantex.sk

Dátum vloženia: 15. 3. 2023 12:37
Dátum poslednej aktualizácie: 15. 3. 2023 12:46
Autor: Správca Webu

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu na svojich inteligentných telefónoch. Využívajte našu novú mobilnú aplikáciu - V OBRAZE.

Voľne k stiahnutiu:

Apple